Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Trzecie światło stop, wycieraczka i otwieranie bagażnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Trzecie światło stop, wycieraczka i otwieranie bagażnik

    SS, przyjechalismy po gosi bratanice
    W poniedzialek z kolei lece z moim samolotem do krzesin na przeglad inspektorski i tak caly czas cos

  • #2
    [O2] Trzecie światło stop, wycieraczka i otwieranie bagażnik

    Witam wszystkich. Od niedawna jestem w posiadaniu Skody. Mam problem z elektryką z tyłu auta. Nie działa mi trzecie światło stopu, nie włącza się wycieraczka i klapa otwiera się tylko z pilota, na przycisk nad rejestracją nie ma żadnej reakcji. W bagażniku nie włącza się również oświetlenie. Problem jest też z czujnikami cofania. Po włączeniu wstecznego nie ma żadnej reakcji, brak jakiegokolwiek dźwięku, a samochodzik na ekranie radia pojawia się dopiero po wrzuceniu na luz albo jedynkę. Czy te wszystkie problemy mogą mieć jakieś wspólne podłoże? Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      kostka lewa strona :diabelski_usmiech
      szukaj moich postów z trzecim stopem

      Komentarz


      • #4
        Kilka problemów rozwiązanych. Klapa otwiera się już z przycisku nad tablicą, wycieraczka działa, ale problem leżał w tym, że cały mechanizm był strasznie zapieczony. Ze światłem stop okazało się, że kable zalane wodą zardzewiały i się połamały, ogólnie plastiki są połamane więc czeka mnie wymiana, ale nigdzie u siebie w mieście dostać nie mogłem, a w ASO krzyknęli 200 zł. Jednak pozostały jeszcze problemy z oświetleniem bagażnika i czujnikami cofania. Ktoś może pomoże? Pozdrawiam!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X